All for Joomla All for Webmasters

  0232 386 0374

  • SOSYAL MEDYA GELİŞTİRME

    SOSYAL MEDYA GELİŞTİRME

„İşletmeniz için bir pazarlama planlaması gerçekleştirirken sosyal medyanın göz önünde bulundurmanız gereken ufak bir parça olduğunu düşünebilirsiniz. Ancak sosyal medya satışlar, pazarlama, markalaşma ve müşteri topluluğu açısından önemli bir role sahiptir.“
Ne yaptığını bilen profesyonel ekip ve ekipmanlarla sosyal medyada kısa sürede büyümenizi sağlıyoruz.“

 

Hedef belirleme

Hedef belirleme

    Bir sosyal strateji oluşturmak için zaman ve enerji harcamadan önce sosyal medya aracılığıyla ne elde etmek istediğinizi kendinize sorun. Satışları arttırmak mı istiyorsunuz? Marka bilinirliği mi oluşturmak istiyorsunuz? Müşterilerle doğrudan diyalog mu kurmak istiyorsunuz? Hedefinizi başlangıçtan itibaren ortaya koyarsanız oluşturacağımız strateji çok daha güçlü olur ve sonuca gitmeyi kolaylaştırır..
Strateji belirleme

Strateji belirleme

   Sosyal medya satışlar, pazarlama, markalaşma ve müşteri topluluğu açısından önemli bir role sahiptir. Sosyal medyayı kullanarak hedef kitlemize ulaşmak için strateji belirleyeceğiz.
   Öncelikle firmanız için gereken stratejiyi belirliyoruz. Bu hedef kitleye hangi sosyal medya yoluyla ulaşmamız gerektiği ve hedet kitleye hangi etkileşimlerle ulaşmamız gerektiğidir.
İçerik oluşturma

İçerik oluşturma

    Sosyal medyada paylaşmak üzere şirketinizin ihtiyacı olan içerikleri tespit ediyoruz. Bu içerikler resim video animasyon ya da grafik olabilir. Resimler ve videolar için profesyonel kameralarımızla çekimleri tamamlayıp reklam için hazır hale getiriyoruz. Bu reklamlar için gerekirse model ve oyuncu desteğini de sağlıyoruz. Animasyon ve grafikler için ise son versiyon programları kullanıp reklamları hazırlıyoruz.
    Unutmamak gerekir ki artan rekabette ayakta durabilmek sadece kaliteli içeriklerle olur.
Sürekli paylaşım

Sürekli paylaşım

    Reklamlarımızı belirli periyodlar halinde paylaşarak hedef kitleye ulaştırııyoruz. Bu paylaşımların belli bir kısmı sponsorlu reklam olarak diğer bir kısmı da hali hazırda bulunan takipçiler için paylaşılıyor.
    Sonuçlar raporlanıp değerlendirildikten sonra, hedefimize ulaşmak için stratejilerde ve reklamlarda çeşitli değişiklikler yaparak periyodlarla yayınlamaya devam ediyoruz.

PAYLAŞ :