All for Joomla All for Webmasters

  0232 386 0374

  • GRAFİK TASARIMI

    GRAFİK TASARIMI

„Grafik tasarım konusunda zevkine ve yeteneğine güvendiğimiz bir ekip ile çalışıyoruz. Hepsi güncel grafik tasarım yazılımlarını kullanmak konusunda uzman. İşini severek yapan ve oldukça hızlı bu kadro ile ihtiyaçlarınızı en kısa sürede ve isteğiniz gibi karşılamanın avantajlarını yaşıyorsunuz. “

 

Kurumsal kimlik

Kurumsal kimlik

   İyi tasarlanmış bir kurumsal kimlik firmaların, müşterilerin ya da hitap edilen hedef kitlenin gözünde prestij kazanmalarını, firmaların saygınlığının artmasını sağlar.
   Kurumsal kimliğinizi oluşturmakta size profesyonel ekibimizle hizmet vermekteyiz.

Logo tasarımı

Logo tasarımı

    Potansiyel müşterilerinizin firmanızla ilgili gördüğü ilk şey şirket logonuz olacaktır. İster antetli kağıdınız ya da zarfınız olsun, ister kartvizitiniz olsun şirket logonuz şirketinizin profesyonel ve güvenilir olduğu mesajını verecektir.
    Çok sayıda seçeneğimiz arasından zevkinize ve ihtiyacınıza uygun bir logo tasarlayabileceğimize inanıyoruz.
Reklamlar

Reklamlar

    Günümüzde gelişen teknolojiyle ve internet kullanım alanının geniş kitlelere yayılmasıyla birlikte iletişim bir kat daha güçlü ve önemli hale geldi.
    Hazırlamakta olduğumuz güçlü reklamlar ile firmalar arası rekabette bir adım önde olacağınıza inanıyoruz.
Son versiyon programların kullanımı

Son versiyon programların kullanımı

    Adobe Photoshop, Adobe Illustrator, Adobe InDesign, Adobe Premiere Pro, Corel Draw, 3d Max ve bunlar gibi gelişmiş programların son versiyonları ile çalışmalarımızı sürdürüyoruz..
    Kullandığımız gelişmiş grafik tasarım programları ile ihtiyacınız olan grafikleri özgün bir şekilde kullanımınıza sunuyoruz.

İhtiyacınız olan tasarımlar

  Kartvizit, el ilanı, davetiye, amerikan servis, katalog, küp bloknot, rulo vb. 150'nin üzerinde baskı ürünün tasarımı ve bakısı, uygun fiyatlarla ve üstelik ücretsiz kargo fırsatı ile sizleri bekliyor.

Şablonlar

PAYLAŞ :